Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı

Kayıt Ücreti : 2.500
★★★★★ 5.0 değerlendirme

Pişirici ev aletleri bakım onarım eğitimiyle teknik servis becerisi kazanın, sertifika ile mesleki uzmanlık elde edin.

📝Ön Kayıt 📲WhatsApp Kayıt
📜
E-Devlet
Hızlı Teslimat
🎓
Üniversite Onaylı
🔒
Güvenli Ödeme
Belge Doğrulama
🎧
7/24 Destek

Ön Kayıt Formu

Bilgilerinizi bırakın, size hızlıca dönüş sağlayalım.

Başvuru Formu

Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı Eğitimi ile Mutfak Teknolojilerinde Uzmanlaşın

Fırın, ocak, mikrodalga ve benzeri pişirici ev aletleri, günlük hayatın vazgeçilmez elektronik cihazlarıdır. Bu cihazların sağlıklı ve güvenli çalışması için düzenli bakım ve doğru onarım işlemleri büyük önem taşır. Nida Akademi’nin sunduğu “Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı Eğitimi”, teknik servis alanında profesyonelleşmek isteyen bireyler için uygulamalı ve kapsamlı bir program sunmaktadır.

Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı Ne İş Yapar?

Bu alandaki uzmanlar; fırın, ocak, ızgara, mikrodalga gibi pişirici cihazların bakımını yapar, arızalarını tespit eder ve gerekli onarımları gerçekleştirir. Elektrik ve gaz bağlantılarının kontrolünü sağlamak da görevleri arasındadır.

Eğitim İçeriği

Eğitimde; pişirici cihazların teknik yapısı, rezistans ve termostat sistemleri, elektronik kart kontrolü, arıza tespiti, parçaların söküm ve montajı, güvenlik kontrolleri, temel elektrik bilgisi ve cihaz test yöntemleri gibi konular işlenmektedir. Eğitim, gerçek cihazlar üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleştirilir.

Sertifika ve Belgelendirme

Kurs sonunda, eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara üniversite onaylı ve e-Devlet üzerinden doğrulanabilen dijital sertifika verilir. Bu belge, teknik servislerde çalışmak veya kendi işini kurmak isteyenler için geçerli bir mesleki yeterlilik sağlar.

Kimler Katılabilir?

Elektrikli ev aletlerine ilgi duyan, teknik servis alanında meslek edinmek isteyen, girişimci ruhlu bireyler bu eğitime katılabilir.

Nida Akademi ile Teknik Servis Alanında Fark Yaratın

Nida Akademi’nin sektör deneyimli eğitmen kadrosu ve uygulama ağırlıklı programı sayesinde, pişirici ev aletlerinin bakım ve onarımı konusunda profesyonel beceriler kazanabilir, iş dünyasında sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Sertifika Adı: Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı

Yazar: Nida Akademi

Makale Uzunluğu: 336 kelime

Yayınlanma Tarihi: 20 Haziran 2025

Güncellenme Tarihi: 10 Nisan 2026

Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı Sertifika Fiyatı 2.500 'dir

Kategori: Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Özel Eğitim)

Özet: Pişirici ev aletleri bakım onarım eğitimiyle teknik servis becerisi kazanın, sertifika ile mesleki uzmanlık elde edin.

Fırın, ocak ve mikrodalga gibi cihazların bakımını yapar, arızaları tespit eder ve gerekli tamiratları uygular.

Rezistans sistemleri, elektriksel bağlantılar, arıza tespiti, parça değişimi, güvenlik testleri gibi teknik konular öğretilir.

Evet, üniversite onaylı ve e-Devlet’te sorgulanabilir dijital sertifika verilmektedir.

Elektrikli cihazlara ilgi duyan ve teknik alanda kariyer hedefleyen herkes katılabilir.

Evet, kurs boyunca gerçek pişirici cihazlar üzerinde uygulamalı eğitim verilmektedir.

Sınav Bilgisi

Sınav Bulunamadı

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Türkiye'nin Her Yerine Online Eğitim

Nida Akademi ile hemen Pişirici Ev Aletleri Bakım Onarımcısı eğitimine katılın ve E-Devlet üzerinden sorgulanabilir, üniversite onaylı belgenizi hızlı ve güvenilir şekilde alın.